Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym panaceum na wstydliwe bolączki kobiet

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, które w szybki sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.

Efektem jest polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Polecamy:

Wroclaw ginekolog