Co to jest centrum zaopatrzenia medycznego

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – poczynając od małych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i sprzęt, które używane są w typowej interakcji z  pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne mogą być nie tylko lekarze wszystkich z branż, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy oferując dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu medycznych dziedzin, które zawierają nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także gabinety fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty importowane są od najlepszych firm, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W ofercie znajduję się też firmy krajowe, producenci następujących produktów np. Poldent czy Chema.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki zarys oferty centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek tego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Polecamy
  Sklep.Cezal.com.pl

Zobacz także: